QEG Sp.z o.o. ul. Fatimska 41A/309, 31-831 Kraków
biuro@qeg.pl
Znajdź nas

Rozwiązania IT

Rozwiązania IT

…spotykane są dziś przez każdego z nas na każdym kroku i w praktycznie każdej dziedzinie życia. Często nie zdajemy sobie sprawy, że to dzięki szerokiemu pojęciu rozwiązań IT możemy korzystać z najprostszych codziennych udogodnień.

W Quantum Engineering Group zebraliśmy zespół specjalistów aby dostarczyć Państwu kompleksowe rozwiązanie w dziedzinie szeroko pojętego IT. Dzięki temu proces wdrożenia rozwiązania składa się z kilku punktów, przez które Państwa przeprowadzamy w konsekwencji otrzymując rozwiązanie, które jest dla Państwa najlepsze.

Z kim współpracujemy?

Nasza współpraca opiera się o zaufanych i sprawdzonych producentów, będących liderami na rynku światowych rozwiązań. Za każdym razem staramy się nawiązywać współpracę, która będzie trwała przez wiele lat, aby móc zapewnić naszym klientom ciągłe wsparcie, możliwość rozbudowy i ulepszenia ich systemów.

Barracuda Networks

…jeden z liderów na rynku światowym, który dostarcza między innymi rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo sieciowe, systemy backupu danych, zasobów sieciowych i chmurowych. Nasi specjaliści szkoląc się i zdając szereg specjalistycznych egzaminów zapewnili naszej firmie status Autoryzowanego Partnera Barracuda Networks dzięki czemu możemy dostarczać Państwu rozwiązania na jeszcze wyższym poziomie.

Rozwiązania IT
icon_ethernet_gradient_500

Projektujemy i instalujemy – okablowanie sieciowe miedziane i światłowodowe, instalujemy szafy RACK, urządzenia aktywne i wykonujemy ich adaptacje oraz relokacje.

Wdrażamy – sieci w sposób kompleksowy z użyciem najlepszych dostępnych na rynku urządzeń i rozwiązań. Konfigurujemy urządzenia i usługi aby zapewnić największą wydajność i bezpieczeństwo systemów i użytkowników

icon_router_gradient_500
icon_routerwifi_gradient_500

Wi-Fi – jest dzisiaj wszechobecną technologią ułatwiającą komunikację i usprawniającą prace. Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań, za pomocą których Twoja sieć Wi-Fi stanie się bezpieczniejsza i szybsza.

Smart & IoT – z każdym dniem zyskuje nowych użytkowników i nowe produkty, które zwiększają możliwości rozległych systemów. Wdrażamy kompleksowe rozwiązania w oparciu o technologie bezprzewodowe w miejscach gdzie instalacje kablowe są niemożliwe lub ich koszt jest nieporównywalnie większy niż w przypadku rozwiązań bezprzewodowych.

icon_smart_gradient_500
Rozwiązania IT

Ruckus Networks

…światowy lider rozwiązań w bezprzewodowej komunikacji, który opracował ogromną ilość patentów, których część udostępnił do wykorzystywania innym producentom. Aby zapewnić w pełni bezpieczne, wygodne i wydajne rozwiązania sieciowe, Ruckus równolegle rozwija swoje rozwiązania w dziedzinie switchy. Ruckus Networks to także rozwiązania cloudowe pozwalające na zarządzanie i monitorowanie struktury sieci złożonej z ich urządzeń, dlatego tak ważne było dla nas aby nasi specjaliści ukończyli szkolenia z szerokiego wachlarza ich rozwiązań i aby nasza firma została certyfikowanym partnerem tego światowego gracza

QEG.pl

QEG - Quantum Engineering Group startuje z nowym projektem z nadzieją, że spotka się z Państwa zainteresowaniem

WSPÓLNIE MOŻEMY JESZCZE WIĘCEJ

NASZA SIEDZIBA

QEG Sp.z o.o. ul. Fatimska 41A/309 31-831 Kraków

KONTAKT

biuro@qeg.pl

ZNAJDŹ NAS